26.11 w Kinie Kultura odbędzie się CopyCamp, spotkanie osób zajmujących się problematyką praw autorskich z bardzo różnych środowisk. Całość odbędzie się w luźniejszej od konferencji formule „campu” czyli serii 10-minutowych wystąpień eksperckich. Gościem specjalnym CopyCamp będzie Nina Paley, która poprowadzi dłuższą prezentację.

Podczas spotkania będą prezentować się również Hirek Wrona (dziennikarz,organizator kampanii Bądź Świadomy), Jarosław Lipszyc (Fundacja Nowoczesna Polska) Lidia Geringer de Oedenberg (europosłanka), Artur Kurasiński (bloger, przedsiębiorca internetowy), Krzysztof Lewandowski (ZAIKS) Alek Tarkowski i Helena Rymar (Centrum Cyfrowe , Creative Commons Polska), Radek Czajka (startakazika.pl).

Więcej szczegółów oraz  program dostępne na stronie. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, ale organizatorzy proszą o rejestrację. Do 12 listopada można również zgłaszać się również w roli prelegentów/entek za pomocą formularza „weź udział”. CopyCamp organizowany jest przez Fundację Nowoczesna Polska.